Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Niewino Leśne - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Malinniki

Malinniki(Niewino Leśne + 25 km)

165 000 zł65 m² 2 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 925 m²

Podlaska chatka siedlisko z duszą W sercu zielonego Podlasia, w spokojnej okolicy niedaleko miejscowości Malinniki, czeka na nowych właścicieli klimatyczne siedlisko, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Kościelna

Bielsk Podlaski(Niewino Leśne + 12 km)

699 000 zł115 m² 6 078,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przyjdz zobacz swój dom! sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Dom w stanie deweloperskim+ (stan surowy zamknięty) Cena: 699 000 zł (kupujący zwolniony z pcc 2%) Powierzchnia domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Dubno(Niewino Leśne + 22 km)

160 000 zł60 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom z bala położony na siedlisku o powierzchni ponad pół hektara w malowniczej wsi podlaskiej w gminie Boćki. Typowa podlaska wieś, w większości z drewnianą zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kotły

Kotły(Niewino Leśne + 15 km)

290 000 zł108 m² 2 685,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Atrakcyjna oferta tylko 290 000,00 Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w podmiejskiej wsi Kotły w gminie Bielsk Podlaski. Dom jest w stanie surowym zamkniętym. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kotły

Kotły(Niewino Leśne + 15 km)

250 000 zł140 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 055 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone we wsi Kotły, w gminie wiejskiej Bielsk Podlaski w spokojnej, zielonej okolicy, z bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Turośń Kościelna

Turośń Kościelna(Niewino Leśne + 22 km)

799 000 zł235 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

*** przestronny dom *** duża działka *** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego budynku mieszkalnego, położonego tuż obok Turośni Kościelnej (20 km od Białegostoku).

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Andryjanki

Andryjanki(Niewino Leśne + 24 km)

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Kompaktowy, energooszczędny dom Z dużym ogrodem na podlasiu! blisko trasy via carpatia! idealny dla rodziny 2+2 polecamy! Dom: * powierzchnia użytkowa ok. 130m2 * powierzchnia całkowita ("po.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Łapy

Łapy(Niewino Leśne + 22 km)

565 000 zł112 m² 5 044,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Polecamy na sprzedaż dom z dużym siedliskiem w gm. Łapy! Budynek mieszkalny pobudowany w 1970 roku o pow. użytkowej ok. 100 m2 Dom wolnostojący wybudowany z cegły na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Strabla

Strabla(Niewino Leśne + 11 km)

320 000 zł260 m² 1 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Nowa cena! Oferta obejmuje obszerny dom w stanie surowym , więc do własnej aranżacji. Dom znajduje się na dużej działce 5900m , oprócz domu na działce jest murowany budynek gospodarczy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Dubiażyn

Dubiażyn(Niewino Leśne + 13 km)